Yağ Yakıcı Detoks Suyu Nasıl Hazırlanır ?

Yağ Yakıcı Detoks Suyu Nasıl Hazırlanır ?
14 Ekim 2017 tarihinde eklendi, 634 kez okundu.

Zayıflamak ve ödem attırmak için uygulanan en sık yöntemlerden biri de detoks suyu hazırlamaktır.Diyet listesi uygularken yağ yakıcı detoks suyu veya çayı da içtiğimiz zaman metabolizma hızımız artıyor.Böylelikle kolayca kilo verebiliyoruz.Yağ yakıcı detoks suyu nasıl hazırlanır ? Bugün sizlere anlatacağız.Detoks suyu sebzelerden ve meyvelerden hazırlanabiliyor.Genelde elma, limon ve maydanoz vazgeçilmez detoks meyve sebzeleridir.Sindirime yardımcı, metabolizma hızlandırıcı, idrar söktürücü bu detoks sayesinde formunuza ulaşmak çok kolay olacak.Genelde antioksidan içeren meyve ve sebzeler kullanılır.Kan dolaşımını düzenler ve daha rahat olmanızı sağlar.Zayıflamaya yardımcı olan detoks sularının düzenli olarak tüketilmesi zamanla cilt ve saç problemlerini de ortadan kaldıracak daha canlı ve enerjik görünmenizi sağlayacaktır.Bu sayede vücuttan toksinleri atacak ve yağlarınızı eriteceksiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Detoks Suyu Yararları

– Vücutta su toplamı ve şişkinliğe sebep olan ödemin atılmasına büyük ölçüde yardımcı olur ve yeniden ödem oluşumunu engeller.
– Sindirim sistemini düzene sokar, tükettiğimiz besinlerin sindirim sırasında yağa dönüşümünü engeller.
– Metabolizma hızımızı düzene sokar ve daha hızlı yağ yakmaya yardımcı olur.Eğer günlük egzersizde yapıyorsanız bölgesel zayıflamanıza yardımcı olacaktır.
– Günlük öğün yemeklerinden 1 saat önce içildiği durumda size tokluk hissi sağlar ve daha az yemek yersiniz.
– Tatlı krizlerini engeller.
– Sabahları aç karnına içildiğinde gün boyu size enerji veren detoks suyu ile daha enerjik ve sağlıklı kilo verebilirsiniz.

Yağ Yakıcı Detoks Suyu Tarifleri
Malzemeler
1 tane yeşil elma
1 tane salatalık
1 demet maydanoz
1 demet dere otu
1 demet ıspanak
1 tane kereviz sapı
1 dilim taze zencefil
2 litre su

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git