Boyunuzu Nasıl Uzatırsınız?

Boyunuzu Nasıl Uzatırsınız?
9 Kasım 2017 tarihinde eklendi, 234 kez okundu.

Boyumu nasıl uzatırım? diye düşünenlere okuması için boy uzatma önerileri.

İlaç kullanmak pek iyi bir düşünce değil. Sıkı bir spor programı uygulamalısınız.

Boy uzatmak için Tavsiye edilen sporlar

1.Basketbol Tabi ki
2.Sık sık zıplamalısın günlük hayattayken
3.Boyundan uzun bir demiri ellerinle tutup kendini yukarı doğru çekebilirsin

Bunların yanı sıra Haftada 2 kez balık yemek her gün en az 1 bardak süt içip peynir vey27a yoğurtla kalsiyum depolamak
Bunlardan Başka boy uzatma ilaç takviyesi olarak 18’yaşından sonra büyüme hormonunu tetikleyici ilaçlar var GNC’yi araştırıp oradan alabilirsin ben oradan kullanmıştım işe yaradı 🙂

Bakın arkadaslar bi sürü kürler bitkisel çözümler fln diyolar.ki bir de gelişimini tamamlamış kişilerde işe yaramaz dierek kullanıpta uzamaynlara karsı bahaneleri oluyor..

Kişilerin eklemleri arasındaki boşluklar kapanmıssa ne yaparsa yapsın uzamaz yalnız  ;;;

Belkemiğiniz omur denilen ve bağ dokularla bir arada duran 33 ayrı kemikten oluşur. Omurlar arası diskler olarak adlandırılan kıkırdaksı bölümler bu 24 omur kemiğinin her birinin arasında bulunur. Ancak bu disklerin kalınlaşması sağlanarak boy uzatılabilir..

 

Slm arkadaşlar Ben Boyumu Nasıl Uzattım boy uzatmak için bu yazımı okuyun. Ben de sizin gibi boyum uzamaz diye düşünüyordum fakat daha 13 yaşında olmama rağmen babama yetişiyorum.
Bunun sebebini söyleyeyim.

Öncelikle bol spor yapın(basketbol koşu yüzme) sonra bol süt, kırmızı et yumurta yiyin.
ama en önemlisi arı sütü buabilirseniz bol tüketin. bilirsiniz kraliçe arılar arı sütü ile beslenir. ve en büyük arılardır.

Boyumun uzamasını çok istiyorum uzun boyu çok ama ççok seviyorum. lütfen bilen bir kişi varsa yazsın doğru düzgün ben süt felan sevmiyorum süt yoğur sevenler varsa onlar bnce yesinler çok faydalı onlar onları yerseniz boyunuz uzar bnce bide yukarıda okudğum gibi ewde zıplayın mesela bn geçcen sene 150 boyundaydım busene zıpladım 159 cm oldum mesela canınızmı sıkılıyor zıplayın yani boş durmayın öyle birde küloluysanız yandınız bnce kilolurlar fazla uzamıyor ama bazılarıda uzun oluyolar size tavsiyem ewde zıplayın görceksiz çok faydası var gerçekten okulamı gidiyorsunuz dersiniz varsa aralarda zıplayın yani molalarda birde sabahları kalktığınızda hemen zıplayın sonra kahvaltınızı yapın daha sonra ise akşamları yatmandan önce zıplayın ve yatın size tavsiyem okursanız sevinirim benim yazdığımı dikate almışsanız ne mutlu size ve bana gerçekten çok işinize yarıyacak bu tavsiyem bana çok ama çokı güvene bilirsiniz bnmde boyumu uzatacak birsey bulursanız yazın lütfe ok nese bnm yazdıklarımı dikate almışsanız eğer ne mutlu bana türkiyeyi seviyorum ve bnmmle yaşıt olanlı seviyorum sevgicekle kalım öptüm mucux herekse sevgilrimle …..
ailesinin boyu uzun olupta kendi boyu kısa olan arkadaşlar ise hiç korkmasınlar onlar uzar. ama kesinlikle deneyin.
kesinlikle kas çalışmayın. kızlara hava yapıcam diye boyunuzdan olursunuz. bunları yapınca görüceksiniz müthiş uzayacaksınız

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git