Boyunuz Kısa İse Üzülmeyin

Boyunuz Kısa İse Üzülmeyin
19 Ekim 2016 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.

Arkadaşlar boy uzamasında bazı ilaçlar var çevre etkenlerine görede değişir

Günde en az 2 bardak süt içerseniz onun katkısı olur.

Kilolu arkadaşlarım kilo atarsa boyunda uzama olur birde böle bişi duydum anne ve bananın gençlikteki mesela 26 yaşında ki ikisininde boyları taoplanır çıkan rakama 13 eklenir ve 2 ye bölünür buda o kişinin nihaı boyu olur hemen hemen ama ne kadar uğraşırsanız uğraşın %85 kalıtım,  kalan %15 ise çevre beslenme aile yapısı geçmişin zayıflığın v.s gibi uzar gider hic böle seylerle urasmayin saglikli beslenini spor yapin …


Süt ictim saglikli beslendim allah yolunda etkinlik gösterdim allahda duvami kabul etti fark ediorum boyum 3 ayda 1.7O oldu dadorusu belki da büymüstür en son 3 hafta önce ölctüm inanki allah size istedinizi verir siz onun istedini yaparsaniz … !

saygilarla viyanadan sefa !

Bir de arkadaşlar düşünmeden yorum yapıp insanların moralini bozmayın lütfen. Önemli olan gen, diğer etkenler %15 diyen yorumcu 1.50 nin %15 i ne yapıyor baktı mı acaba? 22.5 cm az mı? Ya da annen baban çeksin iki taraftan diyen kasları uzunlamasına çalıştırmanın boy uzamasına olan faydalarını bilimsel olarak araştırdı mı? Ukalalık etmek istemiyorum ama özellikle yabancılar araştırmadık konu bırakmamışlar. En kolayı internetten araştırın, çok okuyun ve neyin doğru olduğuna düşünerek siz karar verin.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sayfa başına git